22bet

Bukmacher 22bet powstał w 2018 roku i funkcjonuje na tym samym oprogramowaniu co 1xbet. Posiada współdzieloną, dobrze znaną licencję 8048/JAZ (Curacao). Plusem (w tej sieci) jest rejestracja, gdzie możemy wybrać nasz kraj oraz walutę złoty. Bukmacher oferuje cały czas domenę lustrzaną, dzięki której nie jest potrzebne korzystanie z VPN.

Link do 22bet: https://22bet1.online/

Przy rejestracji należy podać imię, nazwisko, adres mailowy, hasło, kraj oraz walutę. Otrzymamy numer, który od tej pory będzie służył do logowania się. Pozostałe dane wprowadzimy dopiero przed pierwszą wypłatą.

Depozyt możliwy poprzez Paysafecard (minimum 5 zł), Bitcoin i inne kryptowaluty, Jeton (1€) i karty Visa/Mastercard (od 5 zł). Mamy informację, że w połowie lutego, 22bet wprowadzi Skrill, a następnie Ecopayz.

W 22bet otrzymamy jedną z najszerszych ofert na zakłady sportowe, również na żywo.

Aplikacja 22bet

22bet posiada aplikację na Android oraz iOS.

Z obsługą klienta skontaktujemy się poprzez polskojęzyczny całodobowy czat lub mailowo pisząc na adres support-pl@22bet.com

Ambasadorami marki są byli piłkarze: reprezentant Niemiec Kevin Kuranyi (19 goli), którego jednak chyba bardziej pamiętamy z występów w Schalke i Portugalczyk Nuno Gomes, który zdobył dla swej reprezentacji 29 bramek (w tym zwycięską na 3:2, w pamiętnym spotkaniu z Anglią na Euro 2000).

22bet bonus – 100% do 500 złotych

  1. Zarejestruj się w 22bet i wypełnij wszystkie dane (ulica, nr domu, miasto itd.)
  2. Dokonaj depozytu (minimum 5 zł/1€)
  3. Bonus otrzymamy automatycznie, chyba, że zaznaczyliśmy rezygnację z promocji.
  4. Przed zleceniem wypłaty należy bonus obrócić 5-krotnie, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, każde z minimalnym kursem 1.4

22bet bonus

W przypadku przegrania bonusu, depozyt należy obrócić jeden raz, po kursie 1.19

Ale uwaga, ponieważ z bonusu maksymalnie możemy wypłacić 500 zł, wszystkie pieniądze ponad tę kwotę, zostaną anulowane.

Na obrót mamy 7 dni.

W każdy piątek otrzymać możemy reload bonus.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

1xbet aplikacja

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox