Zapowiedź: Freiburg – Werder

bFreiburg w ostatniej kolejce przegrał z broniącą się przed spadkiem Kolonią (0:1). Podopieczni trenera Dutta w tabeli zajmują wysokie – 8. miejsce (37 punktów). Co innego Werder, który broni się przed spadkiem. Trener Schaaf może obawiać się widma spadku, gdyż jego zespół od dłuższego czasu okupuje dolne rejony tabeli.

 

Obecnie Bremeńczycy są na przedostatniej pozycji (25 punktów). W ostatniej kolejce udało się im wywalczyć jeden punkt w meczu z Bayerem Leverkusen (2:2).Bilans spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami wynosi 16-2-5 na korzyść Werderu. Jesienią w Bremie wygrała drużyna z Weserstadion. W dzisiejszym meczu Freiburg zagra osłabiony brakiem Pouplin, Mujdza, Schustera, Williamsa i Bechmanna. Goście będą musieli sobie poradzić bez Vandera, Boenischa, Fritza, Naldo, Hunta, Jensena, Wesleya i Ayika.

 

Freiburg na własnym stadionie bardzo często punktuje. Bilans 7-2-3

stawia podopiecznych Dutta, jako 5. domową drużynę ligi. Werder w tym sezonie na wyjeździe wygrał zaledwie jeden raz (bilans 1-4-7). Uważam, że dzisiaj goście znowu nie zdobędą kompletu punktów. Freiburg z Cisse w składzie radzi sobie nadzwyczajnie dobrze. Dzisiaj powinna wygrać drużyna, która w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie lepiej. Werder nie ma pomysłu na grę i drużynie brak świeżości. Po raz kolejny wspomnym o tym, że Werder ma drugą najsłabszą obronę w lidze (50 straconych bramek). To nie jest przypadek, bo to, co robi drużyna w defensywie woła o pomstę do nieba. Punktów Bremeńczycy będą musieli szukać w innych meczach. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest typ na gospodarzy z handicapem azjatyckim 0 (w przypadku remisu, zwrot dostaniemy zwrot stawki), po wysokim kursie.

 

Koski

Typ: 1(0)

Kurs: 1.95 (Bet365)

Stawka: 5/10

Skuteczność typów: 1/5 – 20%

Zysk: -8.2

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox