Stal – Raków pod lupą

W środę w drugiej piłkarskiej lidze polskiej dojdzie do zaległego spotkania pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a drużyną Rakowa Częstochowa. Zapowiada się dość ciekawie i chyba nie tylko piłkarsko. Na wiosnę poprzedniego sezonu Stal przegrywała mecz za meczem i po bardzo dobrej jesieni, była niespodziewanie zagrożona spadkiem. Być może z pomocą przyszedł Raków, który uległ Stali w Częstochowie 2:3, prowadząc do przerwy 1:0, a w drugiej części już 2:1. Bramka wyrównująca dla gości padła w 87 minucie, natomiast decydujący gol o zwycięstwie przyjezdnych miał miejsce w 90-tej minucie.

Tutaj bramki z tego spotkania:
https://www.youtube.com/watch?v=RxqefHbrBno

Dłuższy skrót z tego spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=NcZ-sxUQ9pY

I konferencja po meczu: https://www.youtube.com/watch?v=HVd2CV1cEbg

Stal i Raków łączą dość dobre stosunki, ze względu na kilkunastoletnią przyjaźń kibiców obu drużyn (tzw. zgoda, zresztą już była). W zarządzie Stali były lub są osoby mocno powiązane z grupą kibicowską.

I teraz nasuwa się pytanie. Jeżeli Raków pomógł na wiosnę Stalówce, to czy teraz Stal będzie gościnna dla drużyny z Częstochowy?

W środę wiosenny cud w Częstochowie pamiętać będą młodzi: Mistrzyk i Stelmach (Stal), Oziębała i Płonka (obecnie Raków, na wiosnę… Stal) oraz Mesjasz, Góra, Figiel, Malinowski oraz trener Papszun (wszyscy Raków).

Środek tygodnia, godzina 13-ta sprawi, że na stadionie pojawi się zapewne garstka kibiców.

W Bet365 czysta dwójka widniała po kursie 2.2 Nie ma tego spotkania w żadnym bukmacherze, który oferuje systematycznie drugą ligę polską. Ale być może oferta na to spotkanie jeszcze się pojawi, choć jest to mocno wątpliwe.

Zapraszamy do dyskusji w naszej facebookowej grupie zamkniętej – https://www.facebook.com/groups/691223921041844/

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox