Sbobet – tu warto mieć konto

Jednym z najlepiej ocenianych (nota A- w Sportsbookreview), jednym z najdłuższym stażem (rozpoczęcie działalności w 2003 roku) i wciąż posiadającym bezproblemowe  i bezprowizyjne wpłaty i wypłaty dla Polaków, poprzez Skrill i Neteller, jest azjatycki bukmacher – Sbobet.

Do plusów bukmachera należy zaliczyć wysokie kursy, błyskawiczne wypłaty, możliwość zobaczenia limitów przed postawieniem zakładu (najlepsze, że dany zakład możemy powielać, choć często wiąże się to z delikatnym spadkiem kursu).

Minusem jest brak polskiej waluty (wybierać możemy pośród m.in. Euro, funta, dolara). Także minimalna wpłata (40 €/$/£) nie należy do najniższych. Po trzecie część graczy twierdzi, że z limitami bywało lepiej, ale to też jest zależne jaką dyscyplinę i jakiej rangi zawody typujemy.

Przez niektórych typerów Sbobet porównywany jest do Pinnacle, choć według nas to zbyt wygórowana opinia, tego i tak bardzo dobrego bukmachera.

Nowi gracze skorzystać mogą z promocji 15% do 200 Euro. I choć znajdą się osoby, które stwierdzą, że co to tak niski bonus, to uprzedzając, piszemy, że Sbobet, to buk, w którym warto mieć konto, nie dla samego bonusu powitalnego, a m.in. do typowania handicapów azjatyckich.

Jeszcze są bukmacherzy, którzy wypłacają bez weryfikacji, właśnie m.in. Sbobet. Jednak jeżeli zostaniemy poproszeni o identyfikację naszej osoby, to będzie nam potrzebny rachunek za media, ewentualnie wyciąg z konta bankowego.

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Bukmacher dla Polaków z Paysafecard

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox