Olybet – opis i darmowe spiny (nieaktualne)

Dziś polecamy Wam sprawdzić bukmachera z Estonii, mianowicie Olybet, gdzie otrzymać możecie w zakładach bonus 100% od depozytu, do 50 Euro. Natomiast w kasynie za zapis do newslettera, otrzymamy 10 darmowych spinów. Wciąż dostępny dla graczy z Polski jest Skrill

Olybet należy do grupy Olympic Casino, która prowadzi również działalność bukmacherską na terenie Litwy i Łotwy.

Po rejestracji w Olybet, poproszeni zostaniemy o przesłanie skanu dowodu osobistego, po czym nasze konto zostanie zweryfikowane. Ogólnie polecamy weryfikację konta od razu po rejestracji, także u innych buków, nawet gdy dana firma tego od nas od razu nie wymaga. Unikniemy wówczas ewentualnych komplikacji przy pierwszej wypłacie.

Odnośnie promocji powitalnej to niestety Skrill jest z niej wyłączony. Pozostaje nam zasilenie konta kartą kredytową.

Obrócić należy tylko bonus i tylko 6-krotnie, po minimalnym kursie 1.6

Uwaga: w warunkach promocji, zawarte jest info, że bonus skierowany jest tylko dla graczy ze Skandynawii. Natomiast nasz manager z Olybet zapewnia nas, że również polscy gracze mogą skorzystać z bonusu. Naszą wersję potwierdzają użytkownicy, którzy już sprawdzili ofertę.

Natomiast jeżeli ważniejsza jest dla nas sama możliwość depozytu poprzez Skrill, to minimalna wpłata wynosi 5 Euro

Co prawda w metodach płatności jest Paysafecard, ale na chwilę obecną nie dokonamy tą metodą zasilenia konta (od supportu otrzymamy wiadomość, że wprowadzenie Paysafecard jest w fazie testowej).

Plusem Olybet są na pewno szybkie wypłaty na Skrill (realizowane od poniedziałku do piątku), dobry kontakt poprzez czat na żywo (w języku angielskim, dostępny codziennie poprzez 18 godzin!) oraz bezawaryjność.

Minusem jest brak polskiej waluty oraz polskojęzycznego supportu.

Stawianie przez komórkę nie przysporzy nam żadnych problemów.

Odnośnie zakładów na żywo, to Olybet cechuje dość solidna oferta, choć oczywiście bez fajerwerków.

Aby otrzymać 10 darmowych spinów w grze Fairy Legends: Hansel and Gretel, należy kliknąć tutaj i odnaleźć uroczą blondynkę (newsletter campaign), kliknąć przycisk Read more i przewinąć stronę na dół, a w polu Subscribe for the newsletter wpisać swój mail i potwierdzić. Dodatkowo weźmiemy udział w comiesięcznym losowaniu dwudziestu nagród. Spiny przyznane zostaną nam w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca.

Jeżeli będziecie zwiedzać Estonię, to polecamy Wam wybrać się do jednego z kasyn sieci Olybet, gdzie za pierwszym razem otrzymacie powitalnego drinka, darmowy zakład na 3 Euro, voucher 2 Euro na sloty oraz 5 Euro na kolejną wizytę dnia następnego.

Przejdź do oferty Olybet (kliknij).

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Bukmacher dla Polaków z Paysafecard

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox