Neteller

Neteller Bukmacherzy

Lista dostępnych bukmacherów, gdzie możemy dokonać depozytu poprzez Neteller:

18bet (minimum 40 PLN, zmiana DNS)

21bet (minimum 10 Euro, zmiana DNS)

32red (minimum 10 Euro)

90bet (minimum 10 Euro)

Betboro (minimum 10 Euro, zmiana DNS)

Bet2u (minimum 20 Euro, zmiana DNS)

Betn1 (minimum 10 Euro)

Betonline (minimum 10$, zmiana DNS)

Betworld (minimum 10 Euro, prowizja 2%)

Bookmaker (minimum 100$, zmiana DNS)

Efbet (minimum 5 Euro)

Intertops (minimum 10$, zmiana DNS)

LSBet (minimum 10 Euro)

Matchbook (giełda zakładów)

Optibet (minimum 10 Euro, zmiana DNS)

Parimatch (minimum 35$, prowizja 3,2%)

TheGreek (minimum 10$, zmiana DNS)

 

Założony w 1999 roku system płatności Neteller corocznie przetwarza transakcje o wartości miliardów dolarów. Usługi finansowe, cieszące się zaufaniem partnerów handlowych i klientów, obejmują ponad 160 krajów oraz liczne gałęzie przemysłu i biznesu. Neteller to marka NEOVIA Financial™ Plc.

Spółka Neteller (UK) Limited działa na podstawie licencji i podlega przepisom brytyjskiego Urzędu Regulacji Rynków Finansowych — Financial Services Authority (FSA).

Wpłaty i wypłaty przy pomocy systemu Neteller u większości bukmacherów, są realizowane natychmiastowo i są uwolnione od wszelkich opłat.

Otwarcie rachunku – krok po kroku:

1. Zarejestruj się klikając tutaj

2. Wybierz walutę (dostępne: AUD, BGN, CAD, DKK, EEK, EUR, GBP, HUF, INR, JPY, LTL, LVL, MXN, NOK, PLN, RON, SEK, USD)

„Proponujemy EUR, o czym mowa w dalszej części.”

3. Weryfikujemy nasz dane osobowe.

Wysyłamy skan lub zdjęcie dowodu osobistego (obie strony) na adres [email protected], ze skrzynki pocztowej, wpisanej przy rejestracji.

4. Po akceptacji naszych dokumentów, zadzwoni do nas support, w celu potwierdzenia danych osobowych. Rozmowa odbywa się w języku angielskim, ale nie ma problemu, by poprosić o tłumacza.

Gdyby, do siedmiu dni do nas nikt z Neteller nie zadzwonił, wówczas wypełniamy ten formularz

Przy pierwszym depozycie otrzymamy dodatkowo 10% wartości naszej wpłaty, maksymalnie do 10 EUR. Maksymalny bonus, uzyskamy więc deponując kwotę 100 EUR (lub równowartość w innej walucie).

Wpłaty na konto Neteller (minimum 15 EUR): przelew bankowy, karta kredytowa (Visa, Mastercard) – opłata 1.75%, Visa Electron (bezpłatnie). Najprostszy sposób to zalogowanie się na konto Neteller i użycie zakładki „Wpłata”.

Jeżeli dokonujemy depozytu w innej walucie, niż waluta konta w Neteller, zostaniemy obciążeni opłatą manipulacyjną w wysokości 2.5%.

Przykład: Przyjmijmy dla uproszczenia kurs EUR wynoszący 4,0. Zakładając konto w Neteller, wybraliśmy walutę EUR. Z naszego konta bankowego, przelewamy kwotę 400 zł. Na naszym koncie zaksięgowane zostaje 100 EUR. Ponosimy koszt prowizji przy przewalutowaniu równy 2.5 EUR oraz otrzymujemy bonus przy pierwszym depozycie, równy 10 EUR. Po zsumowaniu na koncie Neteller dysponujemy środkami, równymi 107.5 EUR.

Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne (chyba, że konta nie używamy przez okres 14 miesięcy, wówczas zostaniemy obciążeni kwotą do 30 USD).

Przelew z konta Neteller na konto bankowe wynosi 7.5 EUR, 10 USD, 5 GBP.

Prowizja przy przelewie na konto innego użytkownika rachunku Neteller – 1.9%

Zmiana waluty rachunku możliwa jest tylko jeden raz.

Inne: Nie istnieje możliwość bezpośrednich przelewów pomiędzy Netellerem, a Moneybookers.

Obsługa klienta:
– telefon +1-403-451-8020

– formularz na stronie neteller.com,

– opcja, w której prosimy o oddzwonienie do nas.

Karta Net+ Prepaid MasterCard®

Karty Net+ są wystawiane przez Conister Bank Limited na podstawie licencji wydanej przez spółkę MasterCard International Inc.

Czas oczekiwania na kartę: do 3 tygodni.

Najpierw przychodzi nam karta, a po kilku dniach list z kodem PIN. Przy aktywacji karty, zostaniemy poproszeni o kod CVV. Jest co trzycyfrowy numer na odwrocie karty (na białym polu).

Waluty dla karty: GBP, USD, EUR, CAD, SEK, DKK, AUD, JPY.

Uwaga: brak PLN i nie zapowiada się na zmiany w tej kwestii.

Jeżeli nie przebywasz, w którymś z krajów, gdzie jedna z wyżej wymienionych walut, jest walutą obowiązującą, proponujemy wybrać Euro.

Opłata za wyciąg pieniędzy z bankomatu: 3 GBP, 6 USD, 4 EUR, 6 CAD, 40 SEK, 30 DKK, 6 AUD, 650 JPY. Prowizja jest ściągana z konta Neteller.

Dzienny maksymalny limit wypłat wynosi 750 EUR, przy kursie 1 EUR = 4 PLN, daje nam to kwotę 3000 złotych.

Jeżeli posiadasz rachunek w innej walucie, niż waluta Twojej karty, wówczas przy każdej transakcji ponosisz prowizję od przewalutowania w wysokości 2,5%

Jeżeli wybierasz pieniądze z bankomatu w innej walucie, niż waluta karty, wówczas ponosisz prowizję od przewalutowania równą 2.95%

Jeżeli posiadasz rachunek w innej walucie niż waluta karty, a w jeszcze innej walucie wypłacasz pieniądze, wówczas ponosisz koszty podwójnego przewalutownia, dlatego tak ważna jest deczja wyboru waluty dla rachunku i karty Neteller.

Wydaję się, że optymalnym rozwiązaniem jest wybór rachunku i karty w walucie Euro. Wówczas koszt wypłaty z bankomatu w Polsce wynosi 4 EUR plus koszt przewalutowania – 2.95%.

Przykład: Przyjmijmy dla uproszczenia kurs kupna banku dla EUR wynoszący 4,0. W bankomacie zaznaczamy wypłatę na kwotę 2000 PLN. Z naszego rachunku zostanie pobrane: 500 EUR (wypłata) + 4 EUR (opłata) + 14,75 (przewalutowanie) = 518.75 EUR.

Jeżeli mieszkamy w strefie przygranicznej wybierajmy pieniądze w walucie EUR w Niemczech, Czechach czy na Słowacji. Wówczas kurs wymiany Euro w kantorze powinien być lekko wyższy, niż kurs kupna banku w dniu wypłaty. Dodatkowym plusem jest możliwość wymiany pieniędzy w późniejszym czasie, gdy kurs Euro w danym okresie, jest dla nas niezadowalający. Jeżeli natomiast otrzymujemy zdecydowaną większość płatności w dolarach lub funtach, wybierzmy ową walutę. Generalnie, najkorzystniej wychodzimy, gdy waluta rachunku i karty jest identyczna.

Wypłacając pieniądze z bankomatu BZ WBK, zostaniemy zapytani o wybór obciążenia: waluta karty po kursie kupna banku czy też w złotówkach po kursie Neteller. W dłuższym okresie czasu decyzja jest mało istotna, ponieważ są to bardzo zbliżone kwoty.

Przy wypłatach, starajmy się unikać bankomatów sieci Euronet.

Dozwolona liczba zakupów na dzień, przy użyciu karty Net+ Prepaid MasterCard: 10
Wartość dozwolonych zakupów na dzień: 2250 EUR
Dozwolona ilość wypłat z bankomatów na dzień: 2
Limit wypłaty z bankomatu na dzień: 750 EUR
Liczba zakupów dozwolona w ciągu 4 dni: 30
Wartość zakupów dozwolona w ciągu 4 dni: 6750 EUR
Dozwolona ilość wypłat z bankomatu w ciągu 4 dni: 6
Limit wypłat z bankomatu w ciągu 4 dni: 2250 EUR

Ważność karty: 36 miesięcy

Wyrobienie nowej karty: 15 EUR

Konto VIP

Konto VIP uzyskujemy przy wpłacie (do bukmacherów lub innych partnerów firmy Neteller), minimum 5000 Euro, w ciągu 90 dni.

Dodatkowo, po przyznaniu statusu VIP zobowiązani jesteśmy dokonywać obrotu na koncie, na kwotę 2500 Euro miesięcznie, choć tutaj nie jest to zasada rygorystycznie przestrzegana.

Korzyści:

– bezpłatne wypłaty

– prowizja przy przewalutowaniu wynosząca tylko 1.5%

– możliwość posiadania rachunku w kilku walutach,

– możliwość posiadania dodatkowych kart w innych walutach, 

– ciekawe nagrody i konkursy.

 

Załóż konto Neteller

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox