Librabet bonus

Librabet jest kolejnym brandem (po MalinaSports, Casiniabet i Campobet), który znalazł się w portfolio grupy 7starspartners. Bukmacher działa na licencji Curacao, z siedzibą na Cyprze. Podczas rejestracji jest możliwość wyboru waluty złoty.

Support jest dostępny na czacie na żywo w języku polskim (w godzinach nocnych w języku angielskim), mail oraz pod numerem telefonu +356 2778 0669

Bukmacher wykorzystuje oprogramowanie Soft2bet.

Librabet bonus 100% do 750 zł – krok po kroku

1. Zarejestruj się na stronie Librabet (pole Mam kod promocyjny pozostawiamy puste)

Librabet bonus
2. Dokonaj wpłaty. Dla depozytów w euro jest to 20 Euro, dla waluty złoty jest to 80 PLN.
3. Postaw zakład na kwotę depozytu, z minimalnym kursem 1.5 (jest możliwość rozłożenia na kilka mniejszych kuponów, tak aby suma tych zakładów, była równa wpłacie).

Następnie udaj się na czat na żywo i poproś o dodanie bonusu. Ewentualnie wyślij maila na adres support@librabet.com

Teraz w celu zlecenia wypłaty, kwota depozytu i bonusu musi zostać obrócona przynajmniej osiem razy, przy kursach minimum 2.0 (przy kuponach AKO, każde zdarzenie musi charakteryzować się kursem minimalnym 1.5).

Typowanie na komórce

Wszystkie zakłady na handicapy, under/over, obie strzelą oraz parzysta/nieparzysta ilość goli w meczu, nie kwalifikują się do obrotu w promocji.

Tylko maksymalnie 200 PLN z każdego kuponu, zalicza się do wymagań obrotu.

Mamy 30 dni na wykonanie obrotu.

Do weryfikacji posłuży nam skan dowodu osobistego (ewentualnie paszportu) oraz zrzut z konta, z którego dokonywaliśmy zasilenia.

Jeżeli wybierzemy euro jako walutę konta, wówczas bonus powitalny będzie wynosił 100% od pierwszego depozytu, do kwoty 150.

Nasze konto w Librabet zasilimy korzystając z Ecopayz, Trustly i Revolut. Możemy dokonać wpłaty poprzez kartę Visa/Mastercard.

Campobet Bonus

Jeżeli mieszkasz w Niemczech, Irlandii, Kanadzie, Norwegii, Islandii, Belgii, Danii, Włoszech, Finlandii, Szwajcarii, Austrii lub Grecji, to Librabet jest dla Ciebie.

W Librabet bonus otrzymamy również w kasynie – 100% aż do 2,000 złotych!

Buk posiada cały czas dostępną domenę, na zasadzie adresu lustrzanego.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

1xbet aplikacja

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox