Legia mistrzem Polski?

Witamy Was w nowym Roku 2014, życząc Wam wielu sukcesów i wygranych w zakładach sportowych. W naszej ankiecie, na pytanie kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski w sezonie 2013/2014, aż 39,62% odpowiedziało się za Legią Warszawa. Według Was głównym kandydatem do walki o “majstra” będzie krakowska Wisła (12,26%), choć taka sama część z Was liczy na niespodziankę.

Na dzień dzisiejszy kurs na Legię, co do ostatecznego tryumfu wynosi 1.25 (Betclic). Mistrzostwo dla Wisły, będzie wypłacone w stosunku 8 do 1 (Betsson), natomiast 15-ty tytuł dla Górnika Zabrze, szacowany jest po kursie 9.0 (Sportingbet). Po koronę ‘króla strzelców’ według bukmacherów sięgnie Paweł Brożek.

Dziękujemy Wam za wzięcie udziału w ankiecie, zapraszamy do zabrania głosu w wyborze najlepszego bukmachera roku minionego.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox