Entropay

Entropay bukmacherzy

Entropay to wirtualna karta Visa, która wydawana jest przez Bank of Valletta z Malty. Nadzór sprawuje brytyjski Financial Conduct Authority (taki odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego). Co ciekawe, FCA sprawuje kontrolę również nad Skrillem i Ecopayz.

Lista potwierdzonych bukmacherów, gdzie możemy dokonać depozytu poprzez Entropay:

18bet (minimum 25 Eur) – konieczna zmiana DNS

1xbet (minimum 1 Eur/Usd)

21bet (minimum  10 Eur) – konieczna zmiana DNS

32red (minimum 10 Eur/Gbp)

Bet-at-home (minimum 10 zł/10 Eur)

Betboro (minimum 10 Eur) – konieczna zmiana DNS

Betrally (minimum 10 Eur)

Betonline (minimum 25 Usd) – konieczna zmiana DNS

Betsafe (minimum 10 Eur)

Betsson (minimum 50 zł)

Netbet (minimum 10 Eur) – konieczna zmiana DNS

Nordicbetkonieczna zmiana DNS

Unibet (minimum 50 zł)

Yobetit (minimum 10 Eur) – konieczna zmiana DNS

 

Ale zazwyczaj zasilimy każdego bukmachera, który ma możliwość depozytu kartą Visa. Nie ma również problemu, jeżeli u danego bukmachera posiadamy konto w walucie PLN. Bukmacher przewalutuje taką transakcję automatycznie (prowizja 2%).

Jeżeli zostaniemy przez bukmachera poproszeni o weryfikację metody depozytu, to wówczas wykonujemy Print Screen lub zdjęcie monitora na którym widnieje nasza karta Entropay, nie zapominając o wymazaniu trzech cyfr CVV.

Wypłata z bukmachera na Entropay wiąże się z prowizją 1.95% i trwa zazwyczaj 2-3 dni.

Konto w Entropay założyć możemy w trzech walutach: Euro, dolar amerykański i funt brytyjski (nie można później dokonać zmian waluty konta głównego). Natomiast można tworzyć wirtualne karty w innych walutach. Jednocześnie możemy posiadać maksymalnie 10 wirtualnych kart. Przy czym w każdej chwili możemy te karty kasować i dodawać nowe.

Jak zasilić konto Entropay (plusik z nazwą Top-up):

 1. Zasilenie konta kartą wydaną w polskim banku (prowizja za doładowanie wynosi 1% plus 2.75% za przewalutowanie). Część banków automatycznie blokuje płatność. Pomaga wówczas telefon lub mail do banku, w celu odblokowania transferu. Jeżeli
 2. Poprzez kartę Skrill/Neteller (może być wirtualna) – w obu przypadkach prowizja wynosi 4.95%. Z naszego konta zostanie automatycznie dokonany mikroprzelew (maksymalnie 1 Euro). Po dwóch, trzech dniach w opisie transakcji na wyciągu ze Skrilla/Netellera znajdziemy kod potrzebny do weryfikacji w Entropay.
 3. Revolutem – wystarczy później wejść na czat Revoluta i poprosić o pełny opis transakcji (mikroprzelewu), w którym będzie kod weryfikacyjny.
 4. Z konta bankowego (prowizja 1.95%).

Środki z Entropay możemy przelać na:

 • Skrill (wybierz zasilenie poprzez kartę Visa, prowizja 1.25% * plus ewentualne przewalutowanie przy różnych walutach pomiędzy kontami).
 • Revolut (bez prowizji).
 • Neteller
 • kartę debetową lub kredytową (opłata 4.5 Euro)
 • konto bankowe (potraktujmy tą opcję jako ostateczność, prowizja waha się w przedziale 2-10 Euro)

Jest możliwość przesyłania pieniędzy pomiędzy użytkownikami Entropay (minimum 5 Euro). Prowizja wynosi 1% wartości przesłanej kwoty. Podajemy tylko adres mailowy odbiorcy (oczywiście powiązany z jego kontem).

Normalnie również dokonamy wszędzie w sieci zakupów, gdzie jest akceptowana karta Visa.

Minusem Entropay jest słabe zabezpieczenie przy logowaniu do naszego konta, a dokładnie brak dwuetapowej weryfikacji poprzez Google Authenticator.

Nie ma możliwości zamówienia karty Entropay fizycznie (plastiku, z dostawą do domu).

Przy braku aktywności na naszych kartach Entropay przez 6 miesięcy, serwis pobierze 3.75 Euro. Jeżeli na naszym koncie nie mamy żadnych środków, wówczas nie jest tworzony debet (minus). Dobrą opcją, gdy nie korzystamy z wirtualnych kart jest skasowanie ich (wówczas nasze pieniądze zostaną przeniesione do zakładki wallet), a my unikniemy ewentualnych prowizji.

Komentarze

  Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Newsletter

Ostatnie komentarze

  Shoutbox