Efbet – Bonus

Efbet nie akceptuje od 2019 roku graczy z Polski.

Zapoznaj się z aktualną listą bukmacherów zagranicznych.

Kto był w Bułgarii, na pewno wiele razy zetknął się z reklamą Efbet, choć tak naprawdę punktów stacjonarnych jest znikoma ilość (przynajmniej tak było w okolicach Słonecznego Brzegu). Bukmacher oferuje nowym graczom freebet, który będzie równy naszemu depozytowi, maksymalnie do kwoty 100 Euro.

Efbet posiadał do 2019 roku licencję MGA (Malta), obecnie firma funkcjonuje na bułgarskiej licencji. Bukmacher w sieci działa już ponad 10 lat.

Przedmeczowa oferta bukmachera jest bardzo bogata, słabszy natomiast jest wybór podczas gry na żywo.

Efbet był sponsorem jakże dobrze przez nas wspominanych, siatkarskich Mistrzostw Świata w Bułgarii i Włoszech (2018 rok). Nazwa bukmachera widniała również na strojach reprezentacji Bułgarii w siatkówce podczas Mistrzostw Europy w Polsce (2017).

Obecnie buk inwestuje w rozwój piłki nożnej w całym kraju i jest widoczny na wielu stadionach. Najświeższą informację jest podpisanie współpracy z klubem Levski Sofia.

Obecnie bramki w koszulce z logo Efbet dla mistrza Bułgarii – Ludogorets, zdobywa Jakub Świerczok. Pośrednio bukmachera reklamuje również grający w tej samej drużynie Jacek Góralski. Co ciekawe w minionym sezonie, obaj reprezentowali Ludogorets z logiem… Bet365 (w sezonie 2018/2019 firma widnieje na koszulkach zespołu Slavia Sofia).

I tu nie jest jedyne podobieństwo. Obaj bukmacherzy posiadają bardzo podobną szatę graficzną, a niektórzy twierdzą, że Efbet jest klonem Bet365.

Efbet bonus:

  1. Dokonaj depozytu minimum 5 €/7 $
  2. Freebet powinien być dopisany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak nie jest, to najlepiej napisać maila na adres support@efbet.com lub uruchomić czat na żywo (choć jest to słaby punkt bukmachera, ze względu na długi czas oczekiwania na konsultanta).
  3. Darmowy zakład należy wykorzystać w całości, w przeciągu siedmiu dni.  W razie powodzenia kuponu, z freebetu na konto główne wraca tylko zysk.

Przed zleceniem wypłaty należy dokonać 3-krotnego obrotu na sumę depozytu i freebetu, po minimalnym kursie 1.5. Mamy na to 30 dni.

Do obrotu nie zaliczają się kupony postawione jako freebet oraz wszelkie handicapy azjatyckie. Wykonany obrót możliwy jest do sprawdzenia na naszym koncie.

Niestety depozyty poprzez Neteller są wyłączone z promocji (ale oczywiście dostępne).

Depozyty poprzez Skrill, dla graczy z Polski, zostały wycofane w połowie kwietnia.

Najlepiej konto w Efbet zasilimy poprzez Ecopayz lub kartę Mastercard/Visa. Ewentualnie zostaje jeszcze przelew bankowy lub doładowanie w terminalu podczas wakacji w Bułgarii 😉

Najwięcej klientów Efbet posiada z Bułgarii, drugim rynkiem jest Turcja.

Bukmacher nie posiada polskiej wersji językowej strony. Z supportem możliwy jest jeszcze kontakt poprzez telefon +359 2425 4 888

Dużym plusem buka jest aplikacja na telefon (niepotrzebny jest DNS changer).

Efbet w SBR posiada ocenę D+

Do weryfikacji naszego konta posłuży:

– dokument potwierdzający nasze dane osobowe (prawo jazdy lub dowód osobisty lub paszport),

– rachunek potwierdzający nasz adres,

– zrzut z konta Neteller/Ecopayz (wybieramy metodę, którą był dokonywany depozyt).

Podobnie jak w Bet365, w zakładce moje konto sprawdzimy czy nasze dokumenty zostały zatwierdzone.

Odbierz w Efbet bonus i sprawdź czy to jest nowy Bet365.

Efbet bonus

 

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox