Ecopayz i bukmacherzy

Ecopayz Bukmacherzy

Alternatywą dla Skrill i Netellera staje się ecoPayz. Przedstawiamy Wam gdzie za pomocą właśnie tego portfela dokonacie płatności u bukmacherów. Omówimy jak zasilicie konto ecoPayz, jak dokonacie wypłaty, jakie koszta są z tym związane oraz jak przebiega weryfikacja konta. Zapraszamy do lektury!

 

Krok po kroku:

1. Rejestrujemy się w ecoPayz (klik). Na główną walutę konta polecamy wybrać Euro (o tym dlaczego, przeczytasz w dalszej części artykułu).

2. Najlepiej jak dokonamy weryfikacji konta, przez co podniesiemy swój status (uzyskamy Silver). Wgrywamy dokument potwierdzający naszą tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) plus rachunek za media lub wyciąg bankowy.

Gdyby support nie zatwierdził naszych dokumentów, to polecamy je wysłać mailowo na adres [email protected]

3. Jeżeli wszystko jest w porządku, to zazwyczaj następnego dnia roboczego, nasze konto jest już zweryfikowane.

Teraz spokojnie możemy otworzyć darmowe (maksymalnie 10) subkonta walutowe (Add Currency Account) w walucie PLN, USD, GBP i w wielu innych.

——————————————————————-

W jaki sposób możemy zasilić nasze konto ecoPayz:

1. Za pomocą przelewu (dla banków Pekao, Nordea i mBank, wybieramy Local Bank Deposit). Prowizja 1.5%, ale minimum 1 Euro. Oficjalnie czas oczekiwania do trzech dni roboczych, w praktyce przelew może iść nawet 7 dni. Od razu wyświetla nam informację jaką kwotę w złotówkach pobierze nam z konta bankowego.

2. Za pomocą Trustly (wybieramy Local Bank Deposit, a następnie Instant bank, prowizja 2%, ale minimum 2 Euro). Po wpisaniu kwoty przelewu w Euro, wyświetli nam w złotych kwotę jaką pobierze nam z konta. Natychmiast zasilimy nasze konto poprzez bank: Alior, Pekao, BGZ PNB Paribas czy ING Bank Śląski. Jeżeli mamy konto w: PKO Bank Polski, mBank, Getin czy Credit Agricole, to pieniądze zasilą nasze konto ecoPayz następnego dnia roboczego.

3. Poprzez Przelewy 24 (wybieramy Local Services, prowizja 1.5%).

4. Za pomocą przelewu (SEPA), czas 1-2 dni, bez prowizji, przelew z naszego konta bankowego w walucie Euro.

5. Wpłata kartą (tylko VISA, prowizja 2.9%), ale wcześniej czeka nas jeszcze weryfikacja, że to my właśnie jesteśmy właścicielami karty. Po tym, zasilenia będą natychmiastowo.

6. Kartą Revolut (prowizja 2.9%, wybieramy płatność kartą kredytową).

7. Zasilenie poprzez Paysafecard (wybieramy Local Services, prowizja 7%).

8. Bitcoinami (wybieramy Alternative Currency Deposit, zasilenie odbywa się poprzez serwis GoCoin).

—————————————————————-

Jak wypłacimy nasze pieniądze z ecoPayz:

1. Zamawiając kartę ecoCard Mastercard (plastik)

Koszt zamówienia takiej karty jest darmowy! Mamy trzy waluty do wyboru: euro, dolar amerykański i funt brytyjski. Niestety nie ma złotego, więc aby ominąć zbyt dużej ilości przewalutowań, Bukzaplac.pl poleca wybrać kartę w Euro. Również u nowych bukmacherów polecamy wybrać walutę Euro. Wówczas jedyne przewalutowania wystąpią przy wypłacie z bankomatów na terenie Polski (2.99% przewalutowanie dla Silver i 1.49% dla posiadaczy statusu Gold). Do tego dochodzi standardowa prowizja w wysokości 2%, ale minimum 1.5 Euro. Najlepiej oczywiście mają gracze często przebywający w krajach, gdzie urzędową walutą jest Euro lub mieszkańcy terenów przygranicznych z Niemcami, Słowacją czy też Litwą. Nie dokonamy wypłaty Euro w bankomatach Euronet do tego przystosowanych (jest to usługa przygotowana tylko dla kart w walucie polski złoty).

Ile taka karta idzie?

Oficjalnie 21 dni, w praktyce 4-11 dni.

PIN otrzymamy, aktywując naszą kartę poprzez podanie nazwiska panieńskiego naszej mamy, o które zostaliśmy zapytani podczas składania wniosku o kartę.

Dodatkowo po otrzymaniu jednej karty i jej aktywacji, możemy zamówić w ten sposób pozostałe dwie karty i ostatecznie posiadać wszystkie 3 możliwe karty (w walutach EUR, USD i GBP). I to wszystko bez jakiejkolwiek opłaty.

Jaką sumę mogę wypłacić dziennie?

Można dokonać trzech wypłat po 250 Euro, co w sumie daje nam kwotę 750 Euro.

Jest też możliwość zamówienia karty wirtualnej (koszt 1.8 Euro), którą również będziemy mogli dokonać wpłat do bukmacherów czy zrobić zakupy w sklepach internetowych.

 

2. Drugim sposobem jest wypłata na konto bankowe, której koszt wynosi 10 Euro.

Czas oczekiwania to oficjalnie 3-8 dni, w praktyce to 3-5 dni. Mówimy o dniach roboczych. Minimalnie możemy przelać 5 Euro.

Jeżeli wypłacamy pieniądze na konto bankowe w złotówkach, to polecamy dokonać wymiany innych walut na PLN wewnątrz Ecopayz, a dopiero wówczas zlecić wypłatę. Otrzymamy korzystniejszy kurs przewalutowania, niż zaproponowany nam przez nasz bank.

Jest możliwość wysyłania pieniędzy między użytkownikami ecoPayz, ale każdy musi posiadać status minimum Silver. Prowizja wynosi 1.5%, ale minimum 0.5 Euro i jest płacona przez nadawcę.

 

3. Przelew na konto Revolut (prowizja 4%).

4. Przelew na Skrill/Neteller (prowizja 2.25%), a później jeszcze ewentualnie na Revolut bez prowizji (zaoszczędzimy 1,75%).

——————————————————————-

A oto bukmacherzy, którzy akceptują ecoPayz, wraz z minimalną kwotą depozytu:

 

1. Z najbardziej bezpieczną licencją MGA (Malta):

21bet (10 Eur) – konieczna zmiana DNS

Betclic (10 Eur)

Betn1 (10 Eur)

Betsafe (10 Eur)

Betsson (25 zł)

Efbet (5 Eur)

Expekt (20 zł)

Jetbull  – konieczna zmiana DNS

MrWin (50 zł) – tylko kasyno

Unibet (40 zł)

Yobetit (10 Eur) – konieczna zmiana DNS

 

2. Pozostali:

1xbet (1 Eur)

18bet (10 Eur) – konieczna zmiana DNS

32red (10 Eur)

Betboro (10 Eur) – konieczna zmiana DNS

Betrally (10 Eur)

Bookmaker (100 Usd) – konieczna zmiana DNS

Intertops (10 Usd) – konieczna zmiana DNS

LSBet (30 Usd)

 

3. Dodatkowo jeszcze Ecopayz obsługują:

Sportingbull (25 Pln)

 

U danego bukmachera wybieramy ecoPayz oraz kwotę depozytu. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę systemu płatności. Po zalogowaniu się, będziemy jeszcze mogli wybrać z którego konta walutowego, ma nam pobrać pieniądze. Po zaakceptowaniu nasze konto u bukmachera natychmiast będzie doładowane.

Jeżeli Wasz ulubiony bukmacher nie ma jeszcze opcji płatności ecoPayz, to śmiało pytajcie na czacie buka czy też wysyłając maila, o możliwość dodania tej formy płatności. Im więcej takich zapytań, to tym większa szansa na pojawienie się ecoPayz w polu wpłaty/wypłaty.

Już podsumuwując to do plusów ecoPayz na pewno należy czat na żywo oraz możliwość wprowadzenia dwuetapowej weryfikacji.

Minusem jest brak języka polskiego (11 dostępnych innych), ale przy miejmy nadzieje, dużej migracji polskich graczy ze Skrill do ecoPayz może się to szybko zmienić.

Jedynie może martwić, że ecoPayz wraz ze Skrillem i Netellerem jest kontrolowane przez ten sam brytyjski organ, którym jest Financial Conduct Authority (FCA). Oby włodarze ecoPayz nie chcieli (lub nie byli zmuszeni) wycofać się niebawem z polskiego rynku.

———————————————————————-

I na koniec, już część mniej oficjalna i trzy wskazówki:

 

1. Konto w ecoPayz możemy założyć poprzez serwis www.ewallet-optimizer.com

Od razu otrzymamy dożywotnio status Gold (która daje nam przewalutowanie na poziomie 1.49%). Weryfikacja naszego konta również będzie przyspieszona. No i wisienka na torcie:

Poprzez skype: eWallet-Optimizer.com napisz, że chcesz zasilić swoje konto EcoPayz za pomocą Skrilla. Otrzymasz adres mailowy na który przelejesz kasę ze Skrilla i po dosłownie kilkunastu minutach będziesz miał już kasę na Ecopayz, nie ponosząc żadnej prowizji.

W drugą stronę nie ma takiej możliwości.

Strona eWallet-optimizer ma dobre opinie, nie mniej zawsze radzimy zachować czujność.

Poziom Gold w ecoPayz oczywiście możemy otrzymać również oficjalnie, spełniając odpowiednie warunki depozytu oraz obrotu.

 

2. Możliwe jest zasilenie niezweryfikowanego konta ecoPayz i przesłanie pieniędzy do bukmachera (na przykład do 1xbet).

 

3. Transfer pieniędzy z Ecopayz do Skrill

Najkorzystniej wychodzi wypłata z Ecopayz na konto bankowe, a następnie przelew z konta bankowego na konto Skrill.

Opcja bezpośredniego przelewu łączy się z prowizją 2.25% oraz przewalutowaniem, przy różnych walutach obu kont.

 

Przejdź do rejestracji w ecoPayz (klik)

To tyle, mam nadzieję, że artykuł będzie dla Was przydatny. Prawdopodobnie pozostaliśmy jedyną stroną w branży bukmacherskiej, która nie reklamuje bukmacherów naziemnych. I nie zamierzamy tego zmieniać.

Buk Zapłać 😉

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Bukmacher dla Polaków z Paysafecard

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox