Casiniabet – bonus 100% do 500 zł

Casiniabet został założony w 2017 roku i jest jedną z marek grupy 7starspartners, w skład której wchodzą również MalinaSports, Librabet i Campobet. Bukmacher działa na licencji Curacao (Antyle Holenderskie), z siedzibą na Cyprze. Podczas rejestracji jest możliwość wyboru waluty złoty.

Support jest dostępny poprzez czat w języku polskim (w godzinach nocnych w języku angielskim), mail oraz telefonicznie (tylko w dni robocze) pod międzynarodowym numerem +356 2778 0669 lub dedykowanym telefonem dla Polaków +48 800 080 288

Bukmacher korzysta z oprogramowania Soft2bet.

Obecnie nie ma aplikacji mobilnej, natomiast strona na telefonie funkcjonuje dobrze.

Casiniabet bonus 100% do 500 zł – krok po kroku

1. Zarejestruj się na stronie Casiniabet klikając w Mam kod promocyjny i wpisując:

BONUS100

Casiniabet
2. Dokonaj wpłaty. Dla depozytów w ojro jest to 20 Euro, dla waluty PLN jest to 80 złotych.
3. Postaw zakład na kwotę depozytu, z minimalnym kursem 1.5 (jest możliwość rozłożenia na kilka mniejszych kuponów, tak aby suma tych zakładów, była równa wpłacie).

Następnie uruchom czat na żywo i poproś o dodanie bonusu. Ewentualnie wyślij maila na adres support@casiniabet.com

Teraz w celu zlecenia wypłaty, suma depozytu i bonusu musi zostać obrócona przynajmniej sześciokrotnie, przy kursie minimum 2.0 (przy kuponach AKO, każde zdarzenie musi charakteryzować się kursem minimalnym 1.5).

Wszystkie zakłady na handicapy, under/over, obie strzelą oraz parzysta/nieparzysta ilość goli w meczu, nie kwalifikują się do obrotu w promocji.

Tylko maksymalnie 50 euro z każdego kuponu, zalicza się do wymagań obrotu.

Mamy miesiąc czasu na wykonanie obrotu.

Do weryfikacji posłuży nam skan (zdjęcie) dowodu osobistego (ewentualnie paszportu) oraz zrzut z konta, z którego dokonaliśmy zasilenia. W niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o przesłanie selfie. Pojedyncze przypadki, w których firma prosi o wyciąg z Ecopayz z trzech ostatnich miesięcy (!).

Jeżeli wybierzemy euro jako walutę konta, wówczas bonus powitalny będzie wynosił 100% od pierwszego depozytu, do kwoty 100.

Nasze konto w Casiniabet zasilimy korzystając z Ecopayz, Trustly i Revolut. Możemy dokonać wpłaty poprzez kartę Visa/Mastercard.

Campobet Bonus

Oprócz polskich graczy, Casiniabet otwarta jest na typerów mieszkających w Niemczech, Norwegii, Irlandii, Kanadzie, Islandii, Belgii, Danii, Włoszech, Finlandii, Szwajcarii, Austrii czy Grecji.

W Casiniabet bonus otrzymamy również w kasynie – 100% aż do 2,000 złotych!

Buk posiada cały czas dostępną domenę, na zasadzie adresu lustrzanego.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox