Campobet

Bukmacher Campobet to kolejna marka firmy 7starspartners, pod skrzydłami, której już są między innymi MalinaSports i CasiniaBet (oba brandy zaczynały od kasyn, które oczywiście w dalszym ciągu funkcjonują i kuszą graczy swoją ofertą). Campobet jest w miarę nowym bukiem – wystartował z początkiem sierpnia 2018 roku. Z jedenastu dostępnych wersji językowych serwisu, możemy wybrać język polski. Oprócz waluty PLN, dostępne jest między innymi Euro i w tej walucie radzimy założyć konto, dla wpłat i wypłat poprzez Ecopayz.

Campobet Bonus

Campobet kod promocyjny

Śmiało zostawiamy pole ‘kod promocyjny’ puste. Jeżeli chcesz otrzymać bonus 100% do 750 zł (tylko u nas) zarejestruj się klikając na powyższym banerze w Leo Messiego 😉 Obowiązuje 8-krotny obrót depozytem i bonusem, po minimalnym kursie 2.0) -> szczegółowy opis.

Podobnie jak przy opiniach w sieci związanych z MalinaSports czy CasiniaBet, nie spotkaliśmy się z negatywnym odzewem w stosunku do Campobet.

Campobet recenzja

Firma posiada biuro na Cyprze, a funkcjonuje na licencji wydanej przez rząd Curacao.

Support jest dostępny poprzez całodobowy czat na żywo w języku polskim (w godzinach nocnych w języku angielskim), mail oraz bezpłatny numer telefonu 0800 329 393 (bukmacher podaje średni czas oczekiwania na rozmowę – 5 minut).

Oferta na polską piłkę nożną obejmuje trzecią ligę (każdą z grup, do wyboru 1×2, podwójna szansa, remis nie ma zakładu). Bardziej oczywiście rozbudowana jest Ekstraklasa i pierwsza liga.

Plusem jest przejrzysta szata graficzna oraz ciekawie przedstawione zakłady na żywo.

Zakłady rozliczane są dość szybko. Dobrze by było, aby wypłaty realizowane były ciut szybciej (obecnie trwa to do 24 godzin), ale z drugiej strony nie ma co narzekać. Minusem jest brak realizacji wypłat w weekendy.

Dodatkowo co tydzień otrzymamy cashback 10% z sumy naszych przegranych netto (pomniejszonych o wygrane), z trzykrotnym obrotem.

Przy wyższych kwotach pierwszych zakładów dość szybko otrzymamy limit.

Liczba wysyłanych maili na nasze skrzynki pocztowe, podane w procesie rejestracji, jest według nas zbyt duża.

Weryfikacja w Campobet

Do weryfikacji potrzebny będzie skan dowodu osobistego (ewentualnie paszportu) oraz zrzut z konta, z którego dokonywaliśmy płatność.

Minimalny depozyt to 30 zł dla Ecopayz , natomiast dla Trustly i kart płatniczych minimum to 40 zł. Możliwy jest też przelew Sofort.

Dla kont założonych w EUR minimum to 20 Euro.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox