Bukmacher z cash out

Ciężko znaleźć bukmachera z opcją cash out jaką oferował (oferuje) Bet365, czy chociażby Betano. Nie mniej polscy gracze wciąż mają ciekawy wybór, o czym przekonacie się poniżej.

Bukmacher z Cash out – nr 1

Najlepszy według nas bukmacher z cashout (zamknij zakład) to obecnie Unibet. Buk z najbardziej rozbudowaną ofertą zarówno dla zakładów postawionych na żywo, jak i opcją zamykania zakładów wielokrotnych. Również z najmniejszą marżą (tak, tak! Każdy bukmacher zarabia również przy cash-oucie).

Grając zakład z Cash out w Unibet, można zrezygnować z niego przed rozpoczęciem meczu. Jednak wówczas nie odbierzemy całej postawionej stawki. Zakładając, że kursy się nie zmieniły, otrzymamy 90-95% stawki.

Bukmacher z cash-out

Łatwy dostęp do cashoutu w czasie trwania spotkań, znajdziemy w Betsafe.

Na niektóre zakłady (również live) cash-out oferowany jest w Lsbet (po zatwierdzeniu kuponu, w historii zakładów można zobaczyć znak Cashout).

Pozostałymi bukmacherami chwalącymi się możliwością zamknięcia zakładu są Parimatch, 1xBet oraz Netbet (tutaj potrzebna zmiana DNS).

Z bukmacherów ukierunkowanych na Wielką Brytanię cashout dostępny jest m.in w William Hill i Ladbrokes.

Oczywiście gdy czas pozwala, starajmy się znaleźć przeciwstawne zdarzenie, u innego bukmachera oferującego wyższy kurs.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox