Betwinner

Pobierz aplikację Betwinner, bez żadnych problemów. Nie jest wymagana oprogramowanie VPN czy zmiana DNS.

Link do aplikacji Betwinner

Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z oprogramowaniem Android, jak i iOS (nie trzeba kombinować w App Store).

Link do Betwinner na komputerze

Nie można się oficjalnie zarejestrować wybierając Polskę. Ale polecamy wybrać Niemcy oraz euro (wszystkie pozostałe dane wpisujemy zgodnie z prawdą). Nasz kraj natomiast wpisujemy w polu kod promocyjny: POLSKA

Po rejestracji, zgłaszamy się na czat (po polsku) z prośbą o zmianę kraju (możemy zostać poproszeni o podesłanie dokumentu, wysłać można prawo jazdy). Nie ma możliwości zmiany waluty na PLN. Cała akcja uzgodniona jest z Betwinner.

Aplikacja Betwinner

Betwinner Bonus 100% do 130 euro

Na starcie uzupełniamy nasze wszystkie dane, zgodnie z prawdą. Każdy nowy gracz automatycznie po depozycie, otrzyma bonus, równy depozytowi (do kwoty 130 euro).

Nasze konto zasilimy poprzez Ecopayz (minimum 5€), Bitcoin, Jeton i z wykorzystaniem karty płatniczej (np. Monese). Można dokonać depozytu poprzez kryptowaluty, po czym nastąpi konwertowanie.

Aby zlecić wypłatę, bonus musi zostać obrócony przynajmniej 5 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, każde z minimalnym kursem 1.4

Po obrocie bonusu, możliwa jest jego wypłata, tylko do kwoty 130 euro! Wszystko ponad tę sumę, przepadnie.

Od momentu rejestracji, na dokonanie obrotu mamy 30 dni.

Oczywiście możemy z bonusu zrezygnować, kontaktując się z supportem buka.

Obsługa klienta dostępna jest całodobowo na polskojęzycznym czacie, a także pod adresem info-pl@betwinner.com oraz telefonicznie pod numerem +44 203 936 29 96

Betwinner kolorystycznie przypomina Bet365.

Fanów esports ucieszy szeroka oferta csgo na żywo.

Rynkami na których skupia się firma są Niemcy, Turcja i kraje Ameryki Łacińskiej.

Aplikacja mobilna Betwinner jest identyczna jak apka 1xBet (obie firmy pracują na tym samym oprogramowaniu). Jest możliwość ustawienia auto-zakładu w grze na żywo. Polega to na tym, że bet wcześniej przez nas przygotowany, jest zatwierdzany po osiągnięciu danego kursu (jeżeli czekamy na spadki lub wzrosty).

Co ciekawe, bukmacher przyznaje graczom bonusy urodzinowe.

Dostępne jest oczywiście też kasyno (z opcją na żywo).

Betwinner jest właścicielem licencji wydanej przez rząd Curacao. Siedziba firmy mieści się na Cyprze.

Jeśli mieszkasz w Anglii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Irlandii, Francji, Islandii, Kanadzie, Włoszech, Belgii, Austrii, Danii, Szwajcarii, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, czy też jesteś z Ukrainy, to Betwinner jest również dla Ciebie.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox