Betrally – bonus 100% do 400 zł

Jednym z niewielu bukmacherów, w których jest możliwość depozytu w złotówkach poprzez Skrill, jest Betrally. Dodatkowo właśnie teraz, kiedy liczba polskich graczy w Betrally rośnie z dnia na dzień, bukmacher postanowił uruchomić promocję, w której otrzymać możemy bonus 100% od wpłaty, do kwoty 400 zł.

Zasilić nasze konto oprócz Skrilla, możemy również wykorzystując Neteller, ecoPayz, Paysafecard czy też Webmoney (minimum dla wszystkich metod wynosi 40 PLN).

Przed wycofaniem środków, suma depozytu i bonusu musi zostać obrócona przynajmniej 10 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, każde z minimalnym kursem 1.5 (co daje łączny kurs 3.38). Więc tu należy się dobrze zastanowić czy bierzemy bonus czy typujemy bez niego, korzystając z wpłat/wypłat poprzez Skrill.

Betrally działa na licencji wydanej przez Curacao.

Bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów (w tym live betting), opcję Cashout, wysokie kursy. Fanów speedwaya ucieszy oferta na żużel.

Kontakt z bukmacherem obywa się w języku angielskim poprzez mail [email protected]. Strona nie posiada polskiej wersji językowej. Brak również Betrally w rankingu w Sportsbookreview.

W procesie weryfikacji zostaniemy poproszeni o przesłanie dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość oraz o skan rachunku za media (ewentualnie rachunek za telefon na abonament).

Betrally oprócz zakładów, oferuje również aplikację mobilną oraz bonus w kasynie 150% do 300€

Zapoznaj mnie ze szczegółami promocji powitalnej w Betrally (klik)

Przejdź bezpośrednio do oferty Betrally (klik).

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Bukmacher dla Polaków z Paysafecard

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox