Betn1 – 100% od pierwszego depozytu do 500 EUR

Betn1 bonus to jedna z nielicznych promocji na rynku, gdzie polscy gracze skorzystać mogą z wpłat poprzez Skrill, Neteller czy Paysafecard (wszędzie minimum 10€). Dodatkowo bezpieczeństwo zapewnia nam działalność bukmachera od 2011 roku na licencji MGA (Malta).

Betn1

Dla Betn1 głównym rynkiem są Włochy, następnie Cypr i Turcja. Od niedawna bukmacher poszerza swój target o kraje Europy Środkowo-Wschodniej (Węgry, Bułgaria, Rosja). Na dzień dzisiejszy brakuje polskiej wersji językowej serwisu. Z walut do wyboru mamy tylko Euro.

Minimalna stawka na kupony (rozliczane bardzo szybko) wynosi 0.1 €

Oferta zakładów na żywo jest dość rozbudowana (niestety bez transmisji telewizyjnych).

Graficznie serwis prezentuje się dość krzykliwie, kolorowo, ale jeszcze w granicach normy.

Oferta na polską piłkę nożną obejmuje III ligę (czwarty poziom rozgrywek), z kursami 1×2, podwójna szansa oraz remis nie ma zakładu (draw no bet).

Minusem buka jest skromna oferta na esports.

Często gracze w Betn1 nagradzani są bonusami bez depozytu (na urodziny otrzymamy 10€).

Do weryfikacji potrzebny nam będzie skan dowodu (paszportu), dokument potwierdzający nasz adres i zrzut z konta, z którego był depozyt. W 2020 roku część graczy weryfikowana była dodatkowo poprzez selfie z dowodem.

Z bukmacherem skontaktujemy się poprzez telefon, mail, a także WhatsApp +356 77033686

Krok po kroku Betn1 bonus 100% do 500 Euro:

1. Zarejestruj się na stronie Betn1 klikając tutaj
2. W polu Virtual Desk wpisz kod 2645812
3. Dokonaj depozytu minimum 10
4. Bonus zostanie dopisany do konta, po 12-krotnym obrocie depozytem, po minimalnym kursie 1.7, na kuponach składających się minimum z dwóch zdarzeń.

Przykład: Wpłacamy 50 , po wykonaniu obrotu na kwotę 600, otrzymujemy 50€, które natychmiast możemy wypłacić.

Do obrotu nie wliczają się zakłady na handicapy azjatyckie oraz baseball (moneyline).

Do obrotu nie wliczają się zakłady pojedyncze, ale jest możliwość ich zawierania.

Na dokonanie obrotu mamy 60 dni.

Dodatkowo do dwóch dni, od momentu pierwszego depozytu (powyżej 25 euro), otrzymamy bonus 5 euro na kasyno oraz darmowy zakład na kwotę 5 Euro. Na konto wraca ewentualnie tylko wygrana, bez stawki kuponu. Bez kursów minimalnych, bez dodatkowego obrotu. Jeśli dokonamy pierwszej wpłaty na sumę niższą niż 25€,to otrzymamy tylko freebet na zakłady sportowe.

Oprócz wspomnianych już wcześniej metod takich jak Skrill, Neteller i Paysafecard, użyć możemy jeszcze Ecopayz lub karty płatniczej.

Betn1 promocja

Wypłaty zlecone od wtorku do piątku, do godz. 10:00, zostaną przetworzone do realizacji tego samego dnia (na Skrill przelew trwa kilkanaście minut, na Ecopayz do godziny czasu). Gdy zażądamy wycofania środków w sobotę, niedzielę, lub poniedziałek, wówczas wypłata zostanie zrealizowana we wtorek.

Plusem jest możliwość wypłaty na konto MyPaysafecard.

W kasynie zagramy w gry PLAY’nGO, EGT i Portomaso.

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox