Betclic

Betclic (Betclick) to firma założona w 2005 roku, należąca obecnie do Betclic Everest Group (do której należy też między innymi Bet-at-home). Na rynku międzynarodowym bukmacher działa na bezpiecznej maltańskiej licencji MGA.

Betclic Polska

Firma w grudniu 2018 roku zamknęła wszystkie dotychczasowe konta graczy z Polski (oczywiście wszyscy typerzy mieli czas na wypłacenie swoich środków). Oprócz zakładów buk proponował casino i poker. Decyzja ta była uwarunkowana wejściem na polski rynek (zamknięty został również klon – Expekt). Niebawem bukmacher uruchomił serwis, jednak już z kuponami obarczonymi 12%-ową daniną, co bardzo utrudnia w dłuższej perspektywie, bycie na plus.

Jeżeli szukasz bukmachera z najszerszą ofertą zakładów (w tym na żywo, wraz z transmisjami) i wysokimi kursami to polecamy 22bet (przelewy możliwe między innymi poprzez Skrill, Ecopayz, Paysafecard, Revolut). Minimalny depozyt to 5 zł.

Betclic w Polsce

Betclic bonus

Swego czasu bukmacher oferował cashback, którego teraz ciężko szukać na rynku. Stawiając kupon za 200 zł, w razie niepowodzenia, otrzymywaliśmy zwrot, który bez żadnego obrotu, mogliśmy natychmiast wypłacić. Również, gdy nasz kupon okazał się trafiony, to wszystko mogliśmy przelać z powrotem na nasze konto. Wyobrażacie to sobie?

Betclic aplikacja

Wygląd aplikacji Betclic jeszcze przed niekorzystnymi zmianami.

Aplikacja Betclic

Betclic nie działa? Logowanie

Buk w przeszłości wykorzystywał między innymi domeny .eu czy .city

Obecnie nie ma możliwości zalogować się na stare dane.

Podsumowanie

Swego czasu twarzą firmy był Mateusz Borek, a logo firmy eksponowane było na koszulkach graczy Lecha Poznań (w sezonie 2009/2010). Mówiło się o kwocie minimum trzech milionów złotych wsparcia na sezon dla Kolejorza. Logo bukmachera widniało również na trykotach Juventusu Turyn czy Olympique Marsylia. Początkowo bukmacher wykorzystywał też nazwę Betclick.

Lewandowski w koszulce Betclic

Robert Lewandowski w koszulce ‘Kolejorza’ – kto by wówczas obstawiał, że zajdzie tak daleko?

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox