Bet365 w Polsce

Bet365 w Polsce normalnie nie funkcjonuje.

Bet365 Polska

Bet365 nie wraca do Polski, co jest równoznaczne z tym, że się nie ubiega o żadną licencję. Działa od lat na maltańskiej licencji MGA.

Gra jest możliwa jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii i możesz udokumentować to rachunkami wystawionymi na Ciebie.

Bet365 VPN

W Bet365 VPN umożliwia podejrzenie oferty i kursów, jednak gra jest niemożliwa i szybko wyłapywana przez samego bukmachera, zwłaszcza gdy korzystamy z popularnych VPN-ów (np. NordVPN). Bet365 blokuje wówczas konto i prosi o zaprzestanie korzystania z VPN. Część osób próbuje gry poprzez dedykowane IP, brytyjskie karty SIM. Polecana jest sieć Vodafone, nie działa natomiast LycaMobile. Jednak wszystko sprowadza się ostatecznie do posiadania angielskiego rachunku.

Bet365 w Polsce

Obecnie najbardziej zbliżoną ofertę do Bet365 w PL posiada 22bet.

Jest to bukmacher z przebogatą liczbą transmisji. Dostępny jest PLN oraz depozyty poprzez Skrill, Ecopayz czy Paysafecard. Wszędzie zasilenie konta możliwe jest od pięciu zł! Jest Bitcoin i inne kryptowaluty. Do naszej dyspozycji pozostaje całodobowy czat w języku polskim. Świetnie funkcjonuje aplikacja na Android i iOS.

Zapoznaj się promocją na start w 22bet – 100% do 500 zł.

Bukmacher z wysokimi kursami

 

Podziel się informacją

Komentarze

    Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

    Shoutbox