21bet – bonus 50 Euro

Bukmacher i zarazem giełda, niczym Betfair Matchbook. Mowa o wartym uwagi 21bet, gdzie polscy gracze w dalszym ciągu mogą skorzystać z przelewów via Skrill i Neteller, choć oba systemy nie uprawniają do skorzystania z promocji powitalnej, w której otrzymać możemy maksymalnie 50 (wpłata poprzez m.in. ecoPayz, Entropay, Bitcoin).

21bet to nowy bukmacher na rynku, z bezpieczną licencją maltańską (MGA), Firma swoją wiarygodność próbuje budować poprzez sponsoring na koszulkach Wolverhampton, klubu występującego w Championship.

Plusem buka (lub giełdy, w zależności od naszego stylu gry) jest szybka weryfikacja, kompetentny support dostępny poprzez czat na żywo, wersja mobilna (chwalona przez graczy) i naprawdę szeroka oferta.

Wypłaty w dni robocze zazwyczaj dochodzą na drugi dzień. Jedna wypłata w tygodniu jest darmowa, pozostałe są obarczone 5% prowizją.

Podczas rejestracji istnieje możliwość wyboru złotego, jako waluty, jednak wówczas nie będziemy mogli skorzystać z przelewów z/do Skrill i Netellera. Pozostanie nam Entropay, ecoPayz (który i tak przeliczy złotówki na Euro), Bitcoin, Trustly lub karta kredytowa.

Nowi gracze mogą odebrać bonus 50 Euro, na korzystnych warunkach –  zapoznaj mnie ze szczegółami promocji.

Przejdź do oferty kursowej 21bet

Komentarze

    Dodaj komentarz

Stwórz nowe konto

Logowanie

Bukmacher dla Polaków z Paysafecard

Newsletter

Ostatnie komentarze

    Shoutbox